Dostępne w magazynie Zamów dziś do 12:00 – Towar będzie jutro


Towar znajduje się w magazynie centralnym. Zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godziny 14:00 zostanie dostarczone następnego dnia roboczego pod warunkiem, że wybiorą Państwo formę płatności: Gotówka przy odbiorze/PayU/PayPal. Przy wybraniu opcji „Przedpłata na konto” towar zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku wyboru płatności elektronicznej, realizacji zamówienia dokonamy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.  


Czas dostawy 3-5 dni roboczych


Produkt znajduje się w magazynie dostawcy. Przewidywany czas wysyłki to wskazany przedział czasowy, obliczony na podstawie średniego, dotychczasowego czasu dostawy. Dotyczy marek BOSCH i MAKITA - produkty, które obecnie nie znajdują się na naszym stanie magazynowym.


Czas dostawy 5-7 dni roboczych


Produkt znajduje się w magazynie dostawcy. Przewidywany czas wysyłki to wskazany przedział czasowy, obliczony na podstawie średniego, dotychczasowego czasu dostawy. Dotyczy marek BRENNENSTUHL, ENAR, FESTOOL, MILWAUKEE - produkty, które obecnie nie znajdują się na naszym stanie magazynowym.


Dodatkowe informacje


  • Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostarczenie przesyłki (zwykle 1 dzień). Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek.

  • Przy zakupie produktów z różną dostępnością czas wysyłki kompletnego zamówienia będzie odpowiadał najdłuższemu podanemu terminowi.       

  • Informujemy, iż zamówienie może zostać zrealizowane w kilku oddzielnych paczkach, różnymi spedycjami. Produkty zostaną wysłane z różnych magazynów. Uwaga: nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

  • Przy finansowaniu zakupów poprzez system ratalny należy doliczyć czas potrzebny na formalności związane z weryfikacją i podpisaniem umowy z bankiem.

  • W razie dłuższego czasu realizacji zamówienia niż 7 dni będziemy informować klientów na bieżąco.